Warunki korzystania ze strony www.kpw-konsulting.pl

Serwis www.kpw-konsulting.pl w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.
Rejestrując bezpłatne konto (profil) w serwisie www.kpw-konsulting.pl Użytkownik otrzymuje dostęp do treści dostępnych wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników serwisu.
Informujemy, że Użytkownicy serwisu mogą być poproszeni o podanie informacji, które będą gromadzone i wykorzystywane przez kpw-konsulting.pl zgodnie z zasadami opisanymi poniżej.

  1. Każdego odwiedzającego serwis www.kpw-konsulting.pl obowiązuje Polityka Prywatności
  2. W czasie korzystania z serwisu www.kpw-konsulting.pl Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych poprzez np. wypełnienie formularza.
  3. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby serwisu www.kpw-konsulting.pl zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).
  4. Serwis www.kpw-konsulting.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania Użytkownikom wiadomości e-mail, które jednak będą ściśle związane z działalnością firmy KPW Konsulting Organizacyjny Piotr Wiśniewski (np. ogłoszenia, informacje o zmianach i promocjach).
  5. Dane osobowe podane w komentarzach do prezentowanych artykułów i tekstów są jawne dla wszystkich odwiedzających strony z komentarzami. Dlatego informacje wpisane w formularzu "Dodaj Komentarz" nie podlegają Polityce Prywatności.
  6. Serwis www.kpw-konsulting.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jednocześnie, zobowiązuje się do poinformowania o tym każdego zarejestrowanego Użytkownika na 7 dni przed wprowadzeniem takiej zmiany.

Jeżeli Użytkownik nie zgadza się z którymkolwiek z punktów, prosimy o nie korzystanie z serwisu www.kpw-konsulting.pl.