Kontakty

Anna Klawe

Ilustracja kontaktu
Specjalista w zakresie kreowania wizerunku, kulturoznawstwa, charakteryzacji teatralnej i filmowej, doradztwa i konsultacji wizażu oraz promocji osobistej. Ekspert firm kosultingowych, wykładowca polskich i międzynarodowych szkół menadżerskich, były pracownik Teatru Wielkiego, Teatru na Woli, Teatru Narodowego oraz Telewizji Polskiej.

Dyplomowany charakteryzator, roczny kurs stylizacji i kreowania wizerunku w Paryskim Instytucie Mody, studia uniwersyteckie - kulturoznawstwo. Ukończony kurs trenerski w zakresie psychodydaktyki dorosłych Managemant for Development Fundation - Netherlands.

Praca zawodowa przy licznych spektaklach i obrazach filmowych zarówno w kraju jak i zagranicą. Największy sukces w tej dziedzinie to realizacja „Amadeusza” w rezyserii Romana Polańskiegi w Warszawie i Paryżu. Niezależny ekspert w dziedzinie image.

Jako wykładowca współpracuje między innymi z Krajową Izbą Gospodarczą, Fundacją Rozwoju Kultury Negocjacji, Centrum Prywatyzacji - prowadzi zajęcia m.in. z komunikacji społecznej i negocjacji. Posiada duże doświadczenie praktyczne w prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla osób dorosłych, zwłaszcza metodami aktywnymi.

Prowadziła treningi w zakresie kreowania wizerunku firmy i jej pracowników dla różnych firm i instytucji ( w tym banków ) np. PKO BP, Daewoo Poland, STOEN SA, Polkomtel SA.

Jako stylistka pomaga kreować wizerunek osobom ze świata sztuki, polityki i biznesu.

Artykuły

Dodatkowe informacje